Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny 
Płytki Rustic 60x40x1,2 cm
  • Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny 
Płytki Rustic 60x40x1,2 cm
  • Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny 
Płytki Rustic 60x40x1,2 cm
  • Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny 
Płytki Rustic 60x40x1,2 cm
  • Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny 
Płytki Rustic 60x40x1,2 cm

Płytki Łupek
Rustic
60 x 40 x 1,2 cm
naturalne

45,60 zł

190,00 zł / m2

Brutto

Płytki kamienne z łupka Rustic w postarzanym wykończeniu, o bardzo różnorodnej kolorystyce i strukturze. Indyjskiego pochodzenia łupek Rustic jest bardzo różnorodny kolorystycznie. Jego barwy są niezwykle wyraziste i zaskakujące. Jest to kamień dekoracyjny o delikatnej, bardzo przyjemnej w dotyku satynowej, strukturalnej powierzchni. Dzięki swoim atutom, bardzo ładnie prezentuje się jako kamień ozdobny we wnętrzach, na ściankach dekoracyjnych, jako obudowa kominka, w łazienkach, przedpokojach i kuchniach.

Płytka z łupka w formacie 60x40x1,2 cm

Zastosowanie
Pomieszenia
Kolor
  • Szary
  • Brązowy
  • Czerwoy
  • Zielony
Miejsce stosowania
Ilość

Płytki kamienne z łupka Rustic w postarzanym wykończeniu, o bardzo różnorodnej kolorystyce i strukturze. Indyjskiego pochodzenia łupek Rustic jest bardzo różnorodny kolorystycznie. Jego barwy są niezwykle wyraziste i zaskakujące. Strukturalne wykończenie płytki sprawia, ze ma ona równe grubości. Nawet na powierzchni jednej płytki możemy zauważyć dynamiczne zmiany kolorów oraz grubości. Jest to kamień dekoracyjny o delikatnej, bardzo przyjemnej w dotyku satynowej, strukturalnej powierzchni. Dzięki swoim atutom, bardzo ładnie prezentuje się jako kamień ozdobny we wnętrzach, na ściankach dekoracyjnych, jako obudowa kominka, w łazienkach, przedpokojach i kuchniach. Pięknie łączy się z drewnem. Łatwo go wkomponować zarówno w rustykalne, nowoczesne, jak i industrialne wykończenie wnętrza. Łupek Rustic bardzo ciekawie prezentuje się również zastosowany na zewnątrz. Jako elewacja kamienna, fasada zewnętrzna, obudowa muru, płotu czy podmurówka.

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Płytki z łupka dostępne są w rozmiarach: 80x40x1,2 oraz 60x40x1,2 cm

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
1,2
Szerokość (cm)
40
Długość (cm)
60
Wykończenie
Naturalne
Grubość 0,8 - 1,3 cm
Szerokość 40 cm
Długość 60 cm
Waga 1 szt. 6,48 kg
Waga 1 m2 27 kg
Rodzaj kamienia łupek
Wykończenie naturalne
Zastosowanie podłoga, ściana, elewacja, kominek, kuchnia, łazienka, salon, przedpokój
Gatunek I
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Ilość metrów w opakowaniu 0,24 m2
Miejsce stosowania wewnątrz / na zewnątrz

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii