• Obniżka
Płytki Granitowe Kamienne Naturalne Bianco Crystal Grey szlifowany 60x60x1,5
  • Płytki Granitowe Kamienne Naturalne Bianco Crystal Grey matowy 60x60x1,5
  • Płytki Granitowe Kamienne Naturalne Bianco Crystal Grey szlifowany 60x60x1,5

Płytki Granit
Crystal Grey
60 x 60 x 1,5 cm
szlifowane

70,20 zł
61,78 zł

171,61 zł / m2

Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 61,78 zł Zniżka 12%

Płytki granitowe Bianco Crystal Grey G603 to najbardziej uniwersalny kamień naturalny. Płytki kamienne można zastosować niemalże wszędzie. Poprzez uniwersalną, bardzo stonowaną szarą kolorystykę dopasuje się do każdego wnętrza na podłogi. Możemy również granitu użyć na zewnątrz np. na elewację.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Granit G603 Crystal Grey to najbardziej uniwersalny kamień naturalny. Można go zastosować niemalże wszędzie. Poprzez uniwersalną, bardzo stonowaną kolorystykę dopasuje się do każdego wnętrza i zewnętrza. Połączenie białych i ciemno szarych ziaren różnych minerałów nadaje mu odcień jasnej szarości. Bardzo odporny kamień, doskonale sprawdzający się pod odporności na nasze warunku atmosferyczne. Szlifowane wykończenie sprawia, że płytka jest gładka i matowa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą zastosować płytki polerowanej, natomiast obawiają się ewentualnych problemów z utrzymaniem czystości jak w przypadku płytek strukturalnych. Takie wykończenie doskonale sprawdza się w biurach, sklepach, tarasach, na elewacjach, w holach. Miejscach użytku publicznego oraz prywatnych domach. Elegancki kamień w neutralnych kolorach łatwo wkomponowuje się w każde wnętrze. Atutem płytek kamiennych jest możliwość zastosowania ich nie tylko na posadzkach, ale również na ścianach. Dzięki temu elewacja czy ściany budynku będą idealnie współgrać z posadzką. Kamień jest ponadczasowym i bardzo trwałym rozwiązaniem przy wykańczaniu wnętrz, podnosi wartość nie tylko wartościową budynku, ale również wizualną, ponieważ stanowi jego niezwykłą ozdobę.

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu. 

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki granitowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
1,5
Szerokość (cm)
60
Długość (cm)
60
Wykończenie
Szlifowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii