• Obniżka
Płytki granitowe kamienne naturalne Padang Dark Impala 60x60x2 cm polerowany
  • Płytki granitowe kamienne naturalne Padang Dark Impala 60x60x2 cm polerowany
  • Płytki granitowe kamienne naturalne Padang Dark Impala 60x60x1,5 cm poler

Płytki Granit
Padang Dark
60 x 60 x 1,5 cm
polerowane

70,20 zł
63,18 zł

175,50 zł / m2

Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 81,00 zł Zniżka 10%

Granit Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Polerowane wykończenie powierzchni płytki, sprawia, że jest ona gładka, błyszcząca, ładnie odbija światło.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Granit Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Polerowane wykończenie powierzchni płytki, sprawia, że jest ona gładka, błyszcząca, ładnie odbija światło. Polerowanie jest to obróbka mechaniczna, poprzez którą kafel kamienny uzyskuje nie tyko połysk, ale również wysyca naturalny kolor w granicie. Poprzez taką obróbkę płytki granitowe polerowane mają znacznie intensywniejszą barwę ciemnego grafitu. Bardzo ładnie kontrastują z białymi  lub popielatymi ścianami czy elewacjami budynków.Drobne uziarnienie tego granitu sprawia, że te płytki kamienne są bardzo jednorodne kolorystycznie, nowocześniejsze. Idealnie wkomponowują się w industrialny i nowoczesny styl budynków. Polerowana płytka doskonale sprawdzi się nam również na elewacjach budynków, lub jako ścienne okładziny ozdobne, poprzez najprostszą formę montażu - klejenie. Atutem płytek kamiennych jest możliwość ich zastosowania zarówno na ścianach jaki posadzkach. W zależności od miejsca użycia i przeznaczenia pomieszczenia należy jedynie dobrać odpowiednie wykończenia i rozmiary płyt, zachowując przy tym spójność kolorów. Płytki granitowe możemy użyć są bardzo odporne wiec możemy użyć je wszędzie, w holach, salonach, kuchniach, magazynach, warsztatach, burach, na klatkach schodowych, tarasach, elewacjach. Pięknie prezentują się jako kamienie ozdobne podnosząc znacznie wizualną wartość nieruchomości. Ponadczasowość i trwałość jaką posiadają płytki granitowe sprawią, że będziemy mieli z nich satysfakcję przez długie lata.

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu. 

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki granitowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
1,5
Szerokość (cm)
60
Długość (cm)
60
Wykończenie
Polerowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii