Płytki Łupek Indian Autumn naturalne 60x30x0,8-1,3 cm
27.90 zł
Kamień naturalny w płytkach z łupka Indian Autumn pochodzi z Indii. Łupek w naturalnym wykończeniu, matowy, bardzo strukturalny i różnokolorowy kamień. Matowe wykończenie, nie błyszczy i z łatwością wpisuje się w stylizacje rustykalne, nowoczesne lub industrialne wykończeń wnętrz na ścianki dekoracyjne lub elewacje zewnętrzne.
DOSTAWA: ZOBACZ CENNIK
INSTRUKCJE: ZOBACZ
155.00 zł / m2
- Opis
Opis
Kamień naturalny łupek Indian Autumn jest pochodzi z Indii. W naturalnym wykończeniu, to matowy, bardzo strukturalny i różnokolorowy kamień. Matowe wykończenie, nie błyszczy i z łatwością wpisuje się w stylizacje rustykalne, nowoczesne lub industrialne wykończeń wnętrz. Dzięki łupanemu wykończeniu powierzchnia płytki jest trójwymiarowa, strukturalna. Natomiast bogata kolorystka zaskakuje i zachwyca każdego oglądającego. Płytki w naturalnym wykończeniu, z tytułu swojej dynamicznej struktury doskonale sprawdzają się jako elewacja z kamienia. Doskonale wglądają jako okładziny na kominek, ściany dekoracyjne, z powodzeniem możemy wykorzystać je jako kamień ozdobny i wykleić nim ścianę telewizyjną. Łupkowi nie straszna wilgoć, po odpowiednim zaimpregnowaniu możemy kamień zastosować nawet pod prysznicem. Dla samego kamienia woda nie jest ryzykiem, należy jednak płytki zabezpieczyć impregnatem, żeby woda w łazience czy kuchni szybciej odparowywała i nie przedostawała się przez płytki do ściany czy podłogi.
Płytki kamienne łupek Indian Autumn naturalny idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.
Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.
Sprawdź inne płytki z łupka z naszej oferty.
Parametry techniczne
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość (cm) | 60 |
| Grubość (cm) | 0,8-1,3 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Waga | 4.86kg |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Miejsce stosowania | Na zewnątrz / wewnątrz |
| Rodzaj | Łupek |
| Wykończenie | Naturalne |
PORÓWNAJ PODOBNE PRODUKTY
Płytki Granit Crystal Grey G603 polerowane 61x30,5x1 cm
Płytki Marmur Snow White polerowane 60x60x1,8 cm
Mozaika Marmur Queen Beige 30,5x30,5x1 cm kostka 4,8x4,8x1 cm
Płytki Granit Crystal Grey G603 płomieniowane 60x60x2 cm
Produkty powiązane
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Podmiotem odpowiedzialnym według GPSR:
Cerstone S.C.
Bartycka 22C
00-716 Warszawa, Polska







Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji