płytki kamienne łupek naturalne szlif podłoga 60x30 Ocean
  • płytki kamienne łupek naturalne szlif podłoga 60x30 Ocean
  • płytki kamienne łupek naturalne szlifowane Podłoga 60x30 Ocean kwarcytowy
  • płytki kamienne łupek naturalne szlifowane Podłoga 60x30 Ocean

Płytki Łupek
Ocean
60 x 30 x 1,2 cm
szlifowane

37,80 zł

210,00 zł / m2

Brutto

Płytki kamienne Ocean to łupek kwarcytowy. Płytki w kolorze szarości w metalicznym połysku. Szlifowane wykończenie płytki z łupka sprawia, że jej powierzchnia jest gładka, równa. Taki kamień naturalny możemy zastosować zarówno na ścianach jak i na posadzkach. Doskonale sprawdza się na jako okładzina ścienna i podłogowa w łazienkach i kuchniach.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Kamień naturalny Ocean to łupek kwarcytowy, w kolorze szarości w metalicznym połysku. Szlifowane wykończenie płytki sprawia, że jej powierzchnia jest gładka, równa. Takie płytki możemy zastosować zarówno na ścianach jak i na posadzkach. Doskonale sprawdza się na jako okładzina ścienna i podłogowa w łazienkach i kuchniach. Nie należy obawiać się użycia łupków w miejscach bezpośredniego kontaktu z wodą, takich jak prysznice. Jak na każdy kamień naturalny woda nie ma wpływu na łupek. Ocean delikatnie mieni się i połyskuje, dlatego bardzo ciekawie będzie wyglądał, pomimo ciemnego koloru nawet w niewielkich pomieszczeniach. Możemy łupek zastosować również jako kamienną elewację czy zrobić z niego fasadę z kamienia. Doskonale łączy się z innymi materiałami wykończeniowymi. Doskonale sprawdza się w połączeniu z drewnem, betonem czy szkłem.

Płytki kamienne łupek Ocean naturalny idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.

Szlifowane wykończenie płytek z łupka Ocean sprawia, że powierzchnia łupka jest wyrównana, gładka. Takie wykończenie możemy zastosować zarówno na ściany, ale równie często jest to łupek stosowany na podłogi. Gładka powierzchnia nie utrudnia poruszania się po takiej posadzce oraz gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. W sprzedaży posiadamy również łupek Silver Shine w naturalnym wykończeniu, bardzo strukturalnym do wykorzystania na ścianach oraz elewacjach i fasadach na zewnątrz budynków.

Łupki to grupa kamieni naturalnych, których charakterystyczną cechą jest nawarstwienie, złupkowacenie. Jest to gatunek kamienia bardzo bogaty kolorystycznie. Bogata kolorystyka oraz niezwykle ciekawa łupkowata struktura sprawia, że jest to typowy kamień dekoracyjny. Doskonale sprawdza się jako okładzina ścienna we wszystkich wnętrzach oraz na zewnątrz jako kamienna elewacja. Naturalna struktura sprawia, że ten kamień dekoracyjny doskonale komponuje się z wnętrzami zarówno nowoczesnymi jak i tymi w stylu rustykalnym. W ostatnich latach, łupek kamienny stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym.

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki z łupka z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
1,2
Szerokość (cm)
30
Długość (cm)
60
Wykończenie
Szlifowane / Matowe
Grubość 1,2 cm
Szerokość 30 cm
Długość 60 cm
Waga 1 szt. 5,83 kg
Waga 1 m2 32,4 kg
Rodzaj kamienia łupek
Wykończenie szlifowane / matowe
Zastosowanie podłoga, ściana, kominek, kuchnia, łazienka, salon, przedpokój, schody, balkon, taras, elewacja
Gatunek I
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Ilość metrów w opakowaniu 0,18 m2
Miejsce stosowania wewnątrz / na zewnątrz
Pochodzenie Indie

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Wymiary palety: 120x80 cm

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii