• Obniżka
Płytki trawertyn kamienne naturalne podłogowe żywicowany Walnut Dark 60x30x1,5
  • Płytki trawertyn kamienne naturalne podłogowe żywicowany Walnut Dark 60x30x1,5
  • Płytki trawertyn kamienne naturalne podłogowe polerowany Walnut Dark 60x30x1,5

Płytki Trawertyn
Walnut Dark
60 x 30 x 1,5 cm
żywicowane

57,60 zł
50,40 zł

280,00 zł / m2

Brutto Zniżka 13%

Płytki polerowane z trawertynu Walnut Dark w kolorze brązu. Płytki kamienne są gładkie, błyszczące, naturalne otwory kamienia zostały wypełnione żywicą. Trawertyn posiada równoległe pasy w strukturze płytki. Powstaje gdy bloki kamienne cięte są wzdłuż żył, uwydatniając przekrój poszczególnych warstw. Kamień naturalny doskonale prezentują się na ścianach, ale również pięknie wyglądają na posadzkach.

Kolor
  • Brązowy
Miejsce stosowania
Ilość

Trawertyn to kamień naturalny, osadowa skała, której charakterystyczną cechą są naturalne otwory. Płytki z trawertynu Walnut Dark w polerowanym wykończeniu mają otwory wypełnione żywicą. Polerowane i żywicowane wykończenie powierzchni górnej płytki, sprawia, że są one gładkie, błyszczą, odbijając światło. Pytki trawrtynowe swoje zastosowanie znajdują we wnętrzach budynków. W środku budynku możemy je bez przeszkód zastosować dosłownie wszędzie. Doskonale sprawdzą się jako płytki łazienkowe czy podłogowe płytki kuchenne. Dzięki przytulnym odcieniom w kolorach brązu, wniesiemy przyjemnego ciepła do każdego wnętrza. Bardzo atrakcyjnie prezentują się na dużych powierzchniach, na przykład podłogi w salonach czy przedpokojach. Ale dzięki swojemu pięknu, sprawdzą się również, jako typowo dekoracyjne elementy. Na przykład jako okładziny kominków, kamienne schody czy okładziny na ozdobne ścianki telewizyjne.

Płytki kamienne trawertyn Walnut Dark polerowany idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.
Cechą charakterystyczną dla tego gatunku kamienia naturalnego jest jego porowatość. Naturalne otwory widoczne gołym okiem powstały podczas uwalniania się dwutlenku węgla w procesie powstawania kamienia. Od najstarszych lat starożytnych trawertyn wykorzystywany był jako kamień ozdobny. Płytki trawertynu występują w ciepłych odcieniach brązu i beżu. Wykorzystywane we wnętrzach jako płytki na ściany czy płytki podłogowe stworzą przytulny, domowy wystrój. Idealnie nadają się do kuchni, łazienek, salonów. Możemy je wykorzystać jako kamień na podłogę i ścianę, obudowy kominka i wanny, wewnętrzne parapety i stopnie.

Sprawdź inne płytki trawertynowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Trawertyn
Grubość (cm)
1,5
Szerokość (cm)
30
Długość (cm)
60
Wykończenie
Polerowane / Błyszczące
Grubość 1,5 cm
Szerokość 30 cm
Długość 60 cm
Waga 1 szt. 7,29 kg
Waga 1 m2 40,5 kg
Rodzaj kamienia trawertyn
Wykończenie żywicowane
Zastosowanie podłoga, ściana, kominek, kuchnia, łazienka, salon, przedpokój, elewacja
Gatunek I
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Ilość metrów w opakowaniu 0,18 m2
Miejsce stosowania wewnątrz
Pochodzenie Turcja

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Wymiary palety: 120x80 cm

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii