Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Bianco Crystal Grey 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Bianco Crystal Grey 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Bianco Crystal Grey 150x33x2
  • schody granitowe kamienne wewnętrzne szare crystal grey polerowane
  • stopnice kamienne schody granitowe wewnętrzne szare crystal grey polerowane

Stopnice Granit
Crystal Grey
150 x 33 x 2 cm
polerowane

149,00 zł Brutto

Stopnice schodowe z granitu Crystal Grey G603 jest w jasnym odcieniu szarości z delikatnym ciemniejszym nakrapianiem w kolorze pieprzu. Polerowane wykończenie schodów kamiennych sprawia, że ich powierzchnia jest gładka, błyszcząca, pięknie odbijająca światło. Stopnie kamienne w zależności od potrzeb możemy również zamontować pod oknami, i wykorzystać je jako granitowe parapety zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne będą ozdobą każdego domu.

Ilość

Polerowane stopnie granitowe są niezwykle trwałym i ponadczasowym rozwiązaniem na schody kamienne. Produkty naturalne takie jak kamienie nigdy nie wychodzą z mody, są bardzo odporne na zniszczenia, dlatego stanowić będą ozdobę każdego wnętrz przez długie lata. Stopnie kamienne w zależności od potrzeb możemy również zamontować pod oknami, i wykorzystać je jako granitowe parapety zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne będą ozdobą każdego domu. Stopnie lub parapety granitowe dostępne są w długościach 150x33 cm. Każdy stopień jest bardzo estetycznie wykończony. Czoło stopnia lub parapetu, jest cięte na prosto, wypolerowane i wykończone delikatną fazą.

Stopnica granitowa Crystal Grey jest w jasnym odcieniu szarości z delikatnym ciemniejszym nakrapianiem w kolorze pieprzu. Polerowane wykończenie płytek kamiennych sprawia, że ich powierzchnia jest gładka, błyszcząca, pięknie odbijająca światło. Takie wykończenie idealnie ukazuje całe piękno kamienia, uwydatnia i pogłębia jego naturalną kolorystykę,  nadaje elegancji i szyku schodom granitowym. Jest również łatwe do utrzymania kamienia w czystości. Granity jako jedne z najbardziej trwałych gatunków kamieni naturalnych, są nie tylko doskonałą ozdobą wnętrza, ale również niezwykle wytrzymałą okładziną zarówno na ściany jak i podłogi. Odporne w dużej mierze na działanie tłuszczów, kwasów, wilgoci, mrozów oraz środków chemicznych idealnie sprawdzą się na schody zarówno we wnętrzach jaki i na zewnątrz budynków.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
2
Szerokość (cm)
33
Długość (cm)
150
Wykończenie
Polerowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii