• Obniżka
Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne płomieniowany Padang Dark Impala G654 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne płomieniowany Padang Dark Impala G654 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne płomieniowany Padang Dark Impala G654 150x33x2 cm
  • granit płomieniowany schody padang dark impala stopnice g654
  • granit płomieniowany schody padang dark impala stopnice g654 zewnętrzne

Stopnice Granit
Padang Dark New
150 x 33 x 2 cm
płomieniowane

169,00 zł
152,10 zł Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 157,50 zł Zniżka 10%

Stopnice na schody z granitu Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Kamień naturalny bardzo długie lata posłuży na schodach zewnętrznych oraz jako parapet kamienny. Czoło stopnia granitowego lub parapetu, jest cięte na prosto, wypolerowane i wykończone delikatną fazą. Wykończenie schodów jest płomieniowane, antypoślizgowe.

Ilość

Kamienne stopnie granitowe to doskonałe rozwiązanie do obłożenia schodów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stopnie granitowe dostępne mamy w rozmiarze 150x33 cm. Każdy stopień jest bardzo estetycznie wykończony i w zależności od miejsca zamontowania może również służyć jako kamienny parapet granitowy. Czoło stopnia lub parapetu, jest cięte na prosto, wypolerowane i wykończone delikatną fazą. Wykończenie płomieniowane, antypoślizgowe stopni posiadamy w dwóch grubościach na 2 i 3 cm. Trwałość i odporność jaką podsiada granit na nasze warunki atmosferyczne, przede wszystkim na wilgoć i mróz są atutem dla zastosowania ich na zewnętrzne schody. Płyty granitowe, użyte na zewnątrz należy okresowo impregnować by zabezpieczyć je przez zabrudzeniami i zminimalizować ich nasiąkliwość, działania te dają gwarancję na piękne schody i tarasy kamienne przez dziesiątki lat.

Granit Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, w ciemno szarym kolorze. Dzięki drobnemu uziarnieniu w jednorodnej kolorystyce, schody granitowe będą miały nowoczesny wygląd i doskonale wkomponują się w industrialne lub nowoczesne, proste stylizacje budynków. Ładnie prezentuje się w kontraście z białymi lub popielatymi kolorami elewacji domów. Z każdego koloru i wykończenia stopni granitowych w sprzedaży posiadamy płytki granitowe, które możemy użyć na spocznikach, przy wejściach do domów, na klatkach schodowych lub okładziny na kamienne tarasy. Płytki granitowe możemy również wykorzystać na elewacje budynków, stanowić one będą niezwykłą ozdobę. Płytki z kamienia naturalnego są ponadczasowym i bardzo trwałym rozwiązaniem jako okładziny ścienne czy podłogowe. Stanowią nie tylko ozdobę wizualną, ale znacznie podnoszą wartość nieruchomości.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
2
Szerokość (cm)
33
Długość (cm)
150
Wykończenie
Płomieniowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii