• Obniżka
Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Impala Padang Dark G654 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Impala Padang Dark G654 150x33x2 cm
  • Stopnie schody granitowe kamienne naturalne zewnętrzne polerowany Impala Padang Dark G654 150x33x2 cm

Stopnice Granit
Padang Dark New
150 x 33 x 2 cm
polerowane

179,00 zł
152,15 zł Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 148,75 zł Zniżka 15%

Kamienne schody z gotowych stopnic granitowych Padang Dark G654, Impala, to kamień naturalny o grafitowym, ciemno szarym kolorze. Polerowane wykończenie powierzchni stopnia, sprawia, że jest ona gładka, błyszcząca, ładnie odbija światło. Kamienne stopnie granitowe to doskonałe rozwiązanie do obłożenia schodów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Każdy stopień jest bardzo estetycznie wykończony i w zależności od miejsca zamontowania może również służyć jako kamienny parapet granitowy.

Ilość

Kamienne stopnie granitowe to doskonałe rozwiązanie do obłożenia schodów wewnątrz i na zewnątrz budynków z kamienia naturalnego. Granit Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Stopnie granitowe dostępne mamy w rozmiarze 150x33 cm. Każdy stopień jest bardzo estetycznie wykończony i w zależności od miejsca zamontowania może również służyć jako kamienny parapet granitowy. Czoło stopnia lub parapetu, jest cięte na prosto, wypolerowane i wykończone delikatną fazą. Wykończenie płomieniowane, antypoślizgowe stopni posiadamy w dwóch grubościach na 2 i 3 cm. Trwałość i odporność jaką podsiada granit na nasze warunki atmosferyczne, przede wszystkim na wilgoć i mróz są atutem dla zastosowania ich na zewnątrz. Płyty granitowe, użyte na zewnątrz należy okresowo impregnować by zabezpieczyć je przez zabrudzeniami i zminimalizować ich nasiąkliwość, działania te dają gwarancję na piękne schody i tarasy kamienne przez dziesiątki lat.

Polerowane wykończenie powierzchni stopnicy granitowej, sprawia, że jest ona gładka, błyszcząca, ładnie odbija światło. Polerowanie jest to obróbka mechaniczna, poprzez którą kamień uzyskuje nie tyko połysk, ale również wysyca naturalny kolor w granicie. Poprzez taką obróbkę płytki granitowe polerowane mają znacznie intensywniejszą barwę ciemnego grafitu. Bardzo ładnie kontrastują z białymi ścianami czy elewacjami budynków. Pięknie prezentują się jako ozdobne elewacje kamienne podnosząc znacznie wizualną wartość nieruchomości. Te same płytki możemy zastosować zarówno na ścianach jak i na posadzkach zachowując przy tym spójność kolorów. Ponadczasowość i trwałość jaką posiadają płytki granitowe sprawią, że będziemy mieli z nich satysfakcję przez długie lata.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
2
Szerokość (cm)
33
Długość (cm)
150
Wykończenie
Polerowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: