Płytki Kwarcyt
Shine Brick
10 x 30 x 0,8-1,3 cm
naturalne

130,50 zł

145,00 zł / m2

Brutto

Kamień elewacyjny, kwarcyt Shine Brick jest w kolorze srebrnej zieleni z dodatkiem złota. Płytki kamienne z łupka Shine Brick to doskonałe rozwiązanie na każdą ścianę ozdobną, wygląda bardzo dekoracyjnie. Mały format płytek doskonale nadaje się na ściany, możemy ten łupek zastosować jako kamień dekoracyjny na elewacjach i fasadach zewnętrznych.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Kamień naturalny, łupek Shine Brick jest w kolorze srebrnej zieleni z dodatkiem złota. Płytki kamienne z łupka Silver Shine to doskonałe rozwiązanie na każdą ścianę ozdobną. Shine Brick to łupek kwarcytowy. Zawiera on w swoim składzie kwarc, dzięki któremu płytki są lekko błyszczące, połyskują odbijając światło. Dzięki temu o różnych porach dnia, w zależności od natężenia światła będzie wyglądał inaczej. Naturalne wykończenie powierzchni płytki  jest bardzo strukturalne, nieregularnie obłupane, wygląda bardzo dekoracyjnie. Mały format płytek doskonale nadaje się na ściany, możemy ten łupek zastosować jako kamień dekoracyjny na elewacjach i fasadach zewnętrznych. Łupek to kamień bardzo lekki, porowaty, dlatego nie ma problemu z wagą jeżeli chcemy zastosować go na elewacje kamienne, spokojnie możemy takie płytki przykleić bezpośrednio do ściany. Mały format płytek dodaje lekkości wizualnej i ładnie prezentuje się zarówno na małych jak i bardzo dużych powierzchniach. Ciekawie wyglądają płytki z łupka również jako okładziny płotów, murów, jako podmurówki, podstopnice, jako portale wejść do domów. bardzo fajnie się prezentuje wewnątrz pomieszczeń. Jako kamień ozdobny na ściankę dekoracyjną, telewizyjną, w łazienkach, pod prysznicem, w saunach oraz w kuchni miedzy blatem a szafkami górnymi.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
10
Długość (cm)
30
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii