Filtruj według

Rodzaj

Rodzaj

Wykończenie

Wykończenie

Miejsce stosowania

Miejsce stosowania

Kolor

Kolor

Grubość (cm)

Grubość (cm)

Szerokość (cm)

Szerokość (cm)

Długość (cm)

Długość (cm)

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 87,00 zł

Kamień dekoracyjny

Aktywne filtry

Kamień naturalny to bardzo dekoracyjny materiał, który doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji. Różnorodność gatunków, kolorów, struktur, formatów oraz wykończeń kamieni naturalnych sprawia, że w łatwy sposób możemy zmienić aranżację wnętrza, czy ozdobić fasadę budynku wedle naszego gustu i wizji.

Najczęściej wybieranym dekorem z kamienia naturalnego, są panele kamienne. Są to gotowe elementy do zamontowania na ścianach budynków. Bardzo łatwe w montażu, poprzez klejenie. Panele kamienne wykorzystać możemy zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków. Jedną z głównych zalet zastosowania kamiennych paneli jako elementu dekoracyjnego w domu jest niesamowicie realistyczny efekt końcowy. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej paneli jaką posiadamy, można w niedrogi i szybki sposób odnowić swoje ulubione pokoje i zapewnić swojemu domowi przytulność, i niepowtarzalny wygląd. W ofercie mamy dostępne panele kamienne z łupka, piaskowca oraz kwarcytu.

Naturalny kamień w formie paneli to element dekoracyjny, który zapewnia ogromną liczbę zalet i korzyści. Poza wyglądem wizualnym atutem paneli jest ich ponadczasowość, odporność na warunki atmosferyczne i różnorodność. Dzięki takim dekoracyjnym panelom można w szybki i łatwy sposób spełnić marzenia o tradycyjnym lub rustykalnym domu w połączeniu z nowoczesnym akcentem. Poza tym, ze względu na szeroki zakres faktur, kolorów i kształtów, możliwości dekoracji są nieskończone. Niezależnie od tego, czy chcemy mieć przytulny salon z kamiennymi panelami, które pasują do kominka, czy po prostu planujemy radykalnie zmienić ściany swojego domu, panele dekoracyjne są idealne, aby wywołać ciekawy, ponadczasowy efekt.

Poza panelami kamiennymi polecamy w miejscach dekoracyjnych użycie płytek kamiennych w mniejszych czy większych formatach. Płytki z łupków formacie 10x30 w naturalnym wykończeniu dostępne w sprzedaży mamy w 9 kolorach. Różnorodność kolorystyczna i strukturalna płytek z łupka, sprawia, że stanowią one niezwykłą ozdobę każdego domu. Możemy je zastosować jako okładziny ścienne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzą się jako kamień na elewację, murek, podmurówkę, ogrodzenie czy komin. Ciekawie wyglądają również wewnątrz pomieszczeń, na ścianach dekoracyjnych, w salonach, kuchniach czy łazienkach.