Filtruj według

Cena

Cena

Zastosowanie

Zastosowanie

Pomieszenia

Pomieszenia

Kolor

Kolor

Szerokość (cm)

Szerokość (cm)

Długość (cm)

Długość (cm)

Producent

Producent

Gresy drewnopodobne

 • Płytki Gres
  Gate Cherry
  22 x 90 x 1 cm
  matowe

  140,00 zł / m2

  Płytka gresowa Gate Cherry imitująca deski z naturalnego drewna. Niemiecki producent płytek ceramicznych Nord Ceram w formacie 22x90 cm. Rektyfikowana płytka z gresu, drewnopodobna do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras.

 • Płytki Gres
  Gate Brown
  22 x 90 x 1 cm
  matowe

  140,00 zł / m2

  Płytka gresowa Gate Brown imitacja drewniane deski. Niemiecki producent płytek ceramicznych Nord Ceram w formacie 22x90 cm. Rektyfikowana płytka z gresu, drewnopodobna do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras.

 • Płytki Gres
  Gate Grau
  22 x 90 x 1 cm
  matowe

  140,00 zł / m2

  Płytka gresowa Gate Grau. Niemiecki producent płytek ceramicznych Nord Ceram w formacie 22x90 cm. Rektyfikowana płytka z gresu, drewnopodobna do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras.

 • Płytki Gres
  Gate Weiss
  22 x 90 x 1 cm
  matowe

  126,00 zł / m2 110,88 zł
  Zniżka -10%

  Płytka gresowa Gate Weiss. Niemiecki producent płytek ceramicznych Nord Ceram w formacie 22x90 cm. Rektyfikowana płytka z gresu, drewnopodobna do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras.

 • Płytki Gres
  Atelier Beige
  23,3 x 120 x 1 cm
  matowe

  120,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne Atelier Beige w formacie 23,3 x 120 cm. Przypomina wyglądem drewnianą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Atelier Blanco
  23,3 x 120 x 1 cm
  matowe

  120,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne Atelier Blanco w formacie 23,3 x 120 cm. Przypomina wyglądem drewnianą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Atelier Gris
  23,3 x 120 x 1 cm
  matowe

  120,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne Atelier Gris w formacie 23,3 x 120 cm. Przypomina wyglądem szarą, drewnianą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Atelier Natural
  23,3 x 120 x 1 cm
  matowe

  120,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne Atelier Natural w formacie 23,3 x 120 cm. Przypomina wyglądem naturalną drewnianą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Atelier Taupe
  23,3 x 120 x 1 cm
  matowe

  120,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne Atelier Taupe w formacie 23,3 x 120 cm. Przypomina wyglądem drewnianą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Legno Bianco
  24,8 x 100 x 1 cm
  matowe

  130,50 zł / m2 107,30 zł
  Zniżka -10%

  Płytka ceramiczne Legno Bianco w formacie 24,8 x 100 x 1 cm. Przypomina wyglądem deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Legno Roble
  24,8 x 100 x 1 cm
  matowe

  130,50 zł / m2 107,30 zł
  Zniżka -10%

  Płytka ceramiczne Legno Roble w formacie 24,8 x 100 x 1 cm. Przypomina wyglądem dębową deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Legno Fresno
  24,8 x 100 x 1 cm
  matowe

  130,50 zł / m2 107,30 zł
  Zniżka -10%

  Płytka ceramiczne Legno Fresno w formacie 24,8 x 100 x 1 cm. Przypomina wyglądem dębową deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody. Gres imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

 • Płytki Gres
  Ice Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Ice Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową, bieloną deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

 • Płytki Gres
  Rust Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Rust Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

 • Płytki Gres
  Birch Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Birch Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową, kremową deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

 • Płytki Gres
  Honey Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Honey Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową, jasną deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

 • Płytki Gres
  Choco Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Choco Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową, czarną deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

 • Płytki Gres
  Grey Wood
  15 x 90 x 1 cm
  matowe

  125,00 zł / m2

  Płytka ceramiczne, drewnopodobne Grey Wood w formacie 15 x 90 x 0,8 cm. Przypomina wyglądem dębową, szarą deskę, ale jest od niej znacznie trwalszy do zastosowania wewnętrznego na ścianę lub podłogę do łazienki, kuchni lub salonu, ale również na zewnątrz jako mrozoodporna płytka na taras. Nie ściera się i jest odporny na działanie wody oraz mrozu. Kolekcja Grove Wood niemieckiego producenta Porcelaingres płytek, imitujący drewniane deski pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Płytka gresowa jest trwała i dodatkowo łatwa w pielęgnacji, łatwo z niej usunąć wszelkie plamy, dbając tym samym o estetyczny wygląd.

Płytki drewnopodobne do złudzenia przypominają drewno, a nawet posiadają niezwykle podobną strukturę i wygląd. Cieszą się coraz większą popularnością, która z roku na rok rośnie, ponieważ są i tańsze, i łatwiejsze w pielęgnacji. Co więcej, z powodzeniem można nimi wykładać posadzki i ściany w pomieszczeniach, w których jest duża wilgoć i trudniejsze warunku do utrzymania naturalnego drewna, takich jak kuchnia czy łazienka. Drewno naturalne, które jest odporne na trudne warunki, to egzotyczne, niestety jest również dość drogie. Dlatego płytki drewnopodobne stanowią świetną dla niego alternatywę.

Producenci płytek ceramicznych prześcigają się w udoskonalaniu swoich wyrobów. Także dla płytek drewnopodobnych udoskonalono produkcję, wykorzystując np. technologię druku cyfrowego. W efekcie czego, każda płytka może wyglądać niepowtarzalnie. Płytki ceramiczne podobne do naturalnych drewnianych desek dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, ponieważ dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Doskonale odzwierciedlają naturalny urok, barwę, słoje czy nawet niedoskonałości, które posiada natura czyli sęki.

Płytki drewnopodobne imitują deski o różnej długości. Do najczęstszych wymiarów należą: 120x24, 90x22, 100x25, 90x20 cm Większy rozmiar płytek przekłada się na mniejszą ilość pracy, a więc także niższe koszty. Równie istotna jest odpowiednio dobrany odcień fugi, by była ona jak najmniej widoczna na powierzchni. Płytki najczęściej układamy z przesunięciem, często do 1/3 długości w stosunku do sąsiadującej płytki w poprzednim rzędzie. Ogromnymi zaletami takich płytek drewnopodobnych jest to, że można je stosować tam, gdzie drewniane nie zawsze się sprawdzają. Chodzi zwłaszcza o wilgotne i podatne na zabrudzenia pomieszczenia, jak kuchnia i łazienka. Są jak gres niezwykle odporne na zarysowania. Łatwość w utrzymaniu czystości, wystarczy je odkurzyć i przemyć. Dobrze współgrają w ogrzewaniem podłogowym. Gresy drewnopodobne można również zamontować również przy kominku, lub pod kozą.