Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją płytek kamiennych oraz płytek ceramicznych.

Posiadamy szeroki wybór kamienia naturalnego z przeznaczeniem do aranżacji i wykończenia wnętrz, elewacji, tarasów i ogrodów. Szeroka i bogata oferta daje nieograniczone możliwości zaspokojenia Państwa potrzeb podczas wykańczania domu czy remontu mieszkania.

Posiadamy duży wybór płytek z kamienia naturalnego na podłogi oraz ściany takich jak granit, marmur, trawertyn, piaskowiec, kwarcyt, wapień, łupek. Różne formaty i grubości pozwolą na stworzenie wielu pięknych realizacji salonów, kuchni, łazienek, kominków. Niepowtarzalny wewnętrzny kamień dekoracyjny i zewnętrzny kamień elewacyjny z łupka, kwarcytu stworzy niezwykle ciekawe elewacje.

W ofercie również posiadamy największy wybór kolorów i formatów płytek granitowych idealnych na taras, podjazd, chodnik oraz stopnic kamiennych na schody i parapety.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz służymy poradą i pomocą w aranżacji Państwa wnętrz. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Skontaktuj się z nami. Jak dojechać