Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122
  • Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122
  • Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122

Fornir Kamienny
Black
244 x 122 x 0,3 cm
naturalny

565,59 zł

190,00 zł / m2

Brutto

Fornir kamienny z czarnego łupka naturalnego Black. Cienki, elastyczny, bardzo lekki do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szczególnie polecany na elewacje, jako kamień na fasady, kominki, ściany, do łazianek, podmurówek oraz jako okleina szafek i mebli.

Kolor
  • Czarny
Miejsce stosowania
Ilość

Czarny fornir kamienny to produkt z kamienia naturalnego z gatunku łupków. Jest to gatunek kamienia, którego cechą charakterystyczną jest nawarstwienie. Łupki, które posiadamy w ofercie sprzedażowej są z Indii. Wierzchnia warstwa forniru to 100% kamienia naturalnego w płytce o grubości od 0,5 - 3 mm. Pod spodem forniru kamiennego znajduje się żywica ze specjalną mieszanką z włóknem szklanym. W ten sposób tapeta kamienna jest bardzo cienka i elastyczna. Fornir możemy zwijać w rulon, formować z niego półokręgi. Dzięki swojej niewielkiej grubości jest bardzo lekki i elastyczny, co pozwala zastosować go we wszystkich miejscach, w których grubość lub waga kamienia do tej pory była problematyczna.

Naturalna, oderwana od bloku skalnego powierzchnia płytki jest strukturalna, trójwymiarowa. Wygląda bardzo ozdobnie. Forniry jako kamienie dekoracyjne możemy zastosować w wielu miejscach. Przed wszystkim fornir godny polecenia jest do użycia jako okładzina ścienna, z możliwością zastosowania zarówno we wnętrzach na ściankach dekoracyjnych jako kamień ozdobny jak i na fasadę kamienną. Lekkość i wielkość arkuszy płytki nie stanowi problemu przy montażu. Płytki z forniru kamiennego kleimy specjalnym klejem do zagruntowanego podłoża. Niezwykle prosty sposób montażu oraz przycinania i obróbki forniru, nie sprawi problemy żadnemu fachowcowi.

Forniry możemy zastosować również jako okładziny kominków, mebli, szaf i drzwi oraz jako okładziny na różnego rodzaju ścianki działowe. Dzięki swoim odpornością na wilgoć i mróz oraz działanie promieni UV, fornir z łupka naturalnego doskonale prezentować się będzie jako kamień elewacyjny, znacznie podnosząc nie tylko ekonomiczną, ale przede wszystkim wizualną wartość nieruchomości.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,3
Szerokość (cm)
122
Długość (cm)
244
Wykończenie
Naturalne
Grubość 0,3 cm
Szerokość 122 cm
Długość 244 cm
Waga 1 sztuki 16 kg
Waga 1 m2 5 kg
Rodzaj kamienia Fornir z łupka
Wykończenie naturalne
Zastosowanie ściany dekoracyjne, elewacja zewnętrzna, ogrodzenia
Gatunek I
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Ilość metrów w opakowaniu 2,98 m2
Miejsce stosowania wewnątrz / na zewnątrz
Pochodzenie Indie

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Wymiary palety: 120x80 cm

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii