Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122
  • Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122
  • Łupek Fornir kamienny naturalny dekoracyjny elewacyjne Black 244x122

Fornir Kamienny
Black
244 x 122 x 0,3 cm
naturalny

565,59 zł

190,00 zł / m2

Brutto

Fornir kamienny z czarnego łupka naturalnego Black. Cienki, elastyczny, bardzo lekki do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szczególnie polecany na elewacje, jako kamień na fasady, kominki, ściany, do łazianek, podmurówek oraz jako okleina szafek i mebli.

Kolor
  • Czarny
Miejsce stosowania
Ilość

Czarny fornir kamienny to produkt z kamienia naturalnego z gatunku łupków. Jest to gatunek kamienia, którego cechą charakterystyczną jest nawarstwienie. Łupki, które posiadamy w ofercie sprzedażowej są z Indii. Wierzchnia warstwa forniru to 100% kamienia naturalnego w płytce o grubości od 0,5 - 3 mm. Pod spodem forniru kamiennego znajduje się żywica ze specjalną mieszanką z włóknem szklanym. W ten sposób tapeta kamienna jest bardzo cienka i elastyczna. Fornir możemy zwijać w rulon, formować z niego półokręgi. Dzięki swojej niewielkiej grubości jest bardzo lekki i elastyczny, co pozwala zastosować go we wszystkich miejscach, w których grubość lub waga kamienia do tej pory była problematyczna.

Naturalna, oderwana od bloku skalnego powierzchnia płytki jest strukturalna, trójwymiarowa. Wygląda bardzo ozdobnie. Forniry jako kamienie dekoracyjne możemy zastosować w wielu miejscach. Przed wszystkim fornir godny polecenia jest do użycia jako okładzina ścienna, z możliwością zastosowania zarówno we wnętrzach na ściankach dekoracyjnych jako kamień ozdobny jak i na fasadę kamienną. Lekkość i wielkość arkuszy płytki nie stanowi problemu przy montażu. Płytki z forniru kamiennego kleimy specjalnym klejem do zagruntowanego podłoża. Niezwykle prosty sposób montażu oraz przycinania i obróbki forniru, nie sprawi problemy żadnemu fachowcowi.

Forniry możemy zastosować również jako okładziny kominków, mebli, szaf i drzwi oraz jako okładziny na różnego rodzaju ścianki działowe. Dzięki swoim odpornością na wilgoć i mróz oraz działanie promieni UV, fornir z łupka naturalnego doskonale prezentować się będzie jako kamień elewacyjny, znacznie podnosząc nie tylko ekonomiczną, ale przede wszystkim wizualną wartość nieruchomości.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,3
Szerokość (cm)
122
Długość (cm)
244
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii