klej do kamienia naturalnego marmuru granitu łupka trawertyny mapei keraflex maxi s1
  • klej do kamienia naturalnego marmuru granitu łupka trawertyny mapei keraflex maxi s1

Klej do płytek
Mapei Keraflex Maxi S1 23 kg
biały

89,00 zł Brutto

Odkształcalny klej cementowy o podwyższonych parametrach, zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie schnięcia otwartego i zredukowanym pyleniu (low dust), do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego.

Ilość

Keraflex Maxi S1 jest klejem cementowym (C), o podwyższonych parametrach (2), zmniejszonym spływie (T) i wydłużonym czasie schnięcia otwartego (E), typu i klasy C2TE, spełniającym dodatkowe wymagania dla klejów odkształcalnych klasy S1. 

Klej Keraflex Maxi S1 jest przeznaczony do cienkowarstwowego i grubowarstwowego (do 15 mm) przyklejania płytek ceramicznych (glazury, terakoty, gresu, klinkieru, kamionki, płytek typu cotto, mozaiki ceramicznej) oraz płytek kamiennych i betonowych (pod warunkiem, że nie są wrażliwe na wilgoć) wewnątrz i na zewnątrz zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych.

Keraflex Maxi S1 jest rekomendowany w szczególności do montażu okładzin dużego, średniego i małego formatu o nierównym spodzie i dużej wadze, na trudnych podłożach (w tym podłożach nierównych) narażonych na odkształcenia oraz na oddziaływanie niekorzystnych warunków eksploatacyjnych, takich jak duże obciążenia mechaniczne, termiczne oraz ciągłe oddziaływanie wody (baseny, zbiorniki na wodę).

Keraflex Maxi S1 nadaje się również do klejenia materiałów izolacyjnych, takich jak płyty styropianowe, płyty z wełny mineralnej i szklanej, Eraclit ®, płyty dźwiękochłonne itp. Keraflex Maxi S1 w wersji białej, przeznaczony jest w szczególności do stosowania wszędzie tam gdzie, ze względu na rodzaj użytych materiałów oraz konieczność zachowania wysokiej estetyki prac, zalecane jest zastosowanie białego kleju.

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne produkty z tej samej kategorii