mozaika kamienna marmurowa naturalna Carrara 30,5x30,5 cm bębnowany
  • mozaika kamienna marmurowa naturalna Carrara 30,5x30,5 cm bębnowany

Mozaika Marmur
Carrara
30,5 x 30,5 x 1 cm
bębnowana

46,00 zł Brutto

Marmurowa mozaika kamienna Carrara, to kamień dekoracyjny, w arkuszach w wielkości 30,5x30,5x1cm. Tego kamienne elementu bardzo dekoracyjnie dopełniają uroku całej stylizacji wnętrza, tworząc całą jego ozdobę. Mozaiki z kamienia naturalnego mają ten atut, że możemy je bez przeszkód przykleić nie tylko na ścianie, ale również na podłodze.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Marmurowa mozaika kamienna Carrara, to kamień dekoracyjny, w arkuszach w wielkości 30,5x30,5x1cm. Małe kostki o hexagonalnym kształcie z płytek marmurowych, umieszczonych na siatce, w ciekawym wzorze łączącym ze sobą biały marmur Carrara z niewielkimi elementami ciemnego, grafitowego marmuru. Tego kamienne elementu bardzo dekoracyjnie dopełniają uroku całej stylizacji wnętrza, tworząc całą jego ozdobę. Mozaiki z kamienia naturalnego mają ten atut, że możemy je bez przeszkód przykleić nie tylko na ścianie, ale również na podłodze. Bardzo ładnie Carrara wygląda w kuchni w połączeniu w białymi, grafitowymi  czy czarnymi szafkami kuchennymi. Pięknie jako kamień do łazienki wygląda w połączeniu z innymi materiałami jak drewno czy lustro. Można ją również zastosować w holach oraz saunach, a także jako blaty do stolików kawowych.

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Mozaika marmurowa dostępna w wymiarze 30,5x30,5x1 cm

Opis

Rodzaj
Marmur
Grubość (cm)
1
Szerokość (cm)
30,5
Długość (cm)
30,5
Wykończenie
Bębnowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 20 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii