Stopnice Łupek
Nero Black
150 x 33 x 2 cm
naturalny

235,00 zł Brutto

Stopnica z kamienia naturalnego łupek Nero Black. W formacie 150x33 cm Stopień z łupka jest odporny na ścieranie oraz rysowanie, dlatego stopnie możemy zamontować zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz jako schody wejściowe lub ogrodowe. Odpowiednio zaimpregnowany kamień na długo zachowa estetyczny wygląd i wytrzymałość.

Ilość

Stopnica z łupka z kamienia naturalnego Nero Black. W wykończeniu naturalnym. Dzięki takiej obróbce stopień stał się antypoślizgowy i na tyle gładki, by nie sprawiał problemów z czyszczeniem. Stopień jako gotowy element do montażu w formacie 150x33 cm. Stopień z łupka jest odporny na ścieranie oraz rysowanie, dlatego stopnie możemy zamontować zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz jako schody wejściowe lub ogrodowe. Odpowiednio zaimpregnowany kamień na długo zachowa estetyczny wygląd i wytrzymałość. Ciemny kolor płytki jest uniwersalny, sprawdzi się doskonale zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i naturalnych. Korzystnie wygląda w zestawieniu z jasnym lub ciemnym drewnem balustrady schodowej. W ofercie posiadamy również płytki z tego koloru i wykończenia.

Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki z wapienia z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
2
Szerokość (cm)
33
Długość (cm)
150
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii