• Obniżka
marmur mygla gresy pattern
  • marmur mygla gresy pattern

Płytki Marmur
Royal White
kpl. 0,742 m2
bębnowany

249,00 zł
224,10 zł

302,02 zł / m2

Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 224,10 zł Zniżka 10%

Bębnowane wykończenie marmuru Royal White nadaje mu piękny, postarzany wygląd. Płytki marmurowe w wydaniu rustykalnym wyglądają jakby używane były już wiele lat. Niepowtarzalnego charakteru płytce kamiennej nadają lekko obite, nierówno krawędzie i postarzanie po powierzchni.

Royal White nadaje mu piękny, postarzany wygląd. Płytki marmurowe w wydaniu rustykalnym wyglądają jakby używane były już wiele lat. Niepowtarzalnego charakteru płytce kamiennej nadają lekko obite, nierówno krawędzie i postarzanie po powierzchni.

Kolor
  • Biały
Ilość

Bębnowane wykończenie marmuru Royal White nadaje mu piękny, postarzany wygląd. Płytki marmurowe w wydaniu rustykalnym wyglądają jakby używane były już wiele lat. Lekko obite, nierówno krawędzie i postarzania po powierzchni płytki nadają jej niepowtarzalnego charakterowi. Atutem tego wykończenia jest to, że nowo powstałe ewentualne rysy czy zabrudzenia nie będą na takiej powierzchni widoczne. Dodatkowym urozmaiceniem jest format w jakim posiadamy te płytki. Poza regularną wielkością płytki 61x40,6x1,2 cm możliwe jest również nabycie tego wykończenia marmuru Royal White w miksie formatów, sprzedawane w kompletach. Oznacza to, że komplet zawiera kilka różnych formatów do ułożenia wzoru rzymskiego lub francuskiego.

Royal White to marmur w pięknym, ciepłym kolorze bieli z dodatkiem szarości. Doskonale wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem, metalem i różnego rodzaju tekstyliami. Jest to jasny kamień naturalny, dlatego spokojnie możemy używać go nawet w niewielkich i niedoświetlonych pomieszczeniach jak hole, wiatrołapy, łazienki. Ciekawie prezentuje się również na przestrzeniach otwartych i dużych powierzchniach. Co prawda każda płytka ma bardzo wyrazisty i dynamiczny wzór stworzony przez samą matkę naturę, natomiast dzięki delikatnej kolorystyce nie jest on dominujący w pomieszczeniu i pięknie komponuje się z dodatkami. Nie ma również przeciwwskazań co do użycia do w kuchniach czy łazienkach, Marmury co prawda są kamieniami delikatniejszymi, natomiast każdy kamień naturalny należy okresowo impregnować. Taki zabieg z powodzeniem pozwoli cieszyć się pięknem kamienia przez dziesiątki lat.

Płytki marmurowe dostępne w formacie: mix formatów w kompletach.

Zawartość jednego kompletu:

  • 2 płytki w rozmiarze 20,3cm x 20,3cm
  • 2 płytki w rozmiarze 40,6cm x 40,6cm
  • 1 płytka w rozmiarze 20,3cm x 40,6cm
  • 1 płytka w rozmiarze 40,6cm x 61cm

Płytki kamienne mix formatów Royal White idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki marmurowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Marmur
Grubość (cm)
1,2
Wykończenie
Bębnowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii