trawertyn płytki kamień
  • jasny trawertyn na podłodze
  • trawertyn płytki kamień

Płytki Trawertyn
Classic Light
kpl. 0,742 m2
bębnowane

149,00 zł Brutto

Naturalne płytki kamienne Classic Light to klasyczny jasno beżowy trawertyn. Wykończenie tych płytek trawertynowych jest bębnowane, oznacza to, że powierzchnia jest lekko postarzana, z naturalnymi, otworami. Natomiast ranty płytki kamiennej nieregularnie nierówne, lekko obtłuczone. Jasno beżowa, kremowa kolorystyka kamienia naturalnego sprawia, że łatwo wkomponować trawertyn w każde wnętrze, nadając mu przy tym ciepła i przytulności.

Kolor
  • Beżowy / Kremowy
Miejsce stosowania
Ilość

Naturalne płytki kamienne Classic Light to klasyczny jasno beżowy trawertyn. Wykończenie tego trawertynu jest będnowane, oznacza to, że powierzchnia jest lekko postarzana, z naturalnymi, otworami. Natomiast ranty płytki nieregularnie nierówne, lekko obtłuczone. Jasno beżowa, kremowa kolorystyka sprawia, że łatwo wkomponować te płytki w każde wnętrze, nadając mu przy tym ciepła i przytulności. To postarzane wykończanie bardzo ciekawie wygląda i niezwykle do trawertynu pasuje. Natomiast płytki trawertynowe doskonale wpisują się nie tylko w rustykalne stylizacje, ale ładnie wkomponowuje się w inne aranżacje, np. modernistyczne czy industrialne. Płytek z trawertynu możemy użyć w naszych wnętrzach niemalże wszędzie. Z powodzeniem możemy je zamontować zarówno na ścianach jak i na posadzkach. Odpowiednia impregnacja jest w stanie bardzo skutecznie ochronić nawet tak jasny kamień przed zabrudzeniami na podłodze w kuchni, holu czy salonie. Trawertyny doskonale prezentują się również w łazienkach, jako kamieni dekoracyjne a także jako okładziny dla schodów kamiennych. Dodatkowo mix formatów w jakich występuje trawertyn Light tworzy na posadzce czy ścianie niezwykle oryginalną mozaikę, która przykuje uwagę każdego.

Płytki trawertynowe w różnych formatach, sprzedawane w kompletach.

Zawartość jednego kompletu:

  • 2 płytki w rozmiarze 20,3cm x 20,3cm
  • 2 płytki w rozmiarze 40,6cm x 40,6cm
  • 1 płytka w rozmiarze 20,3cm x 40,6cm
  • 1 płytka w rozmiarze 40,6cm x 61cm

Płytki kamienne trawertyn Classic Light idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu.

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki trawertynowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Trawertyn
Grubość (cm)
1,2
Wykończenie
Bębnowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii