kamień łupek dekoracyjny multicolor
  • kamień łupek dekoracyjny multicolor

Płytki Łupek
Multicolor
30 x 15 x 0,8-1,3 cm
łupane

3,11 zł

69,00 zł / m2

Brutto

Płytka kamienna z łupka Multicolor w wykończeniu muschroom. Takie wykończenie daje efekt postarzanej płytki kamiennej. Ranty płytki w tym wykończeniu są lekko obtłuczone, nadaje to płytce bardzo rustykalny wygląd. Łupki to rodzaj kamieni, który cechuje duża różnorodność kolorystyczna. Często zdarza się tak, że nawet w ramach jednego złoża skalnego mamy dużą rozbieżność kolorystyczną. Płytki kamienne z łupka Multicolor są tego doskonałym przykładem.

Kolor
  • Wielokolorowy
Miejsce stosowania
Ilość

Płytka kamienna z łupka Multicolor w wykończeniu muschroom. Takie wykończenie daje efekt postarzanej płytki kamiennej. Ranty płytki w tym wykończeniu są lekko obtłuczone, nadaje to płytce bardzo rustykalny wygląd. Łupki to rodzaj kamieni, który cechuje duża różnorodność kolorystyczna. Często zdarza się tak, że nawet w ramach jednego złoża skalnego mamy dużą rozbieżność kolorystyczną. Płytki kamienne z łupka Multicolor są tego doskonałym przykładem. Naturalne wykończenie, sprawia, ze płytka jest bardzo strukturalna. Jej grubość w tytułu struktury waha się od 0,8 do 1,3 cm, nawet w ramach jednej płytki.  Takie wykończenie i bardzo różnorodna kolorystyka sprawia, że łupek ten wygląda bardzo nieprzeciętnie, doskonale udaje mu się przykuć uwagę każdego oglądającego. Bardzo fajnie sprawdza się na kamiennych fasadach, spełniając funkcję nie tylko trwałej na bardzo długie lata kamiennej elewacji, ale również jako kamień ozdobny, pięknie prezentując się na ścianach budynku. Znajduje swoje zastosowanie również wewnątrz na ścianach ozdobnych, w salonach, na kominkach.

Łupki to grupa kamieni naturalnych, których charakterystyczną cechą jest nawarstwienie, złupkowacenie. Jest to gatunek kamienia bardzo bogaty kolorystycznie. Bogata kolorystyka oraz niezwykle ciekawa łupkowata struktura sprawia, że jest to typowy kamień dekoracyjny. Doskonale sprawdza się jako okładzina ścienna we wszystkich wnętrzach oraz na zewnątrz jako kamienna elewacja. Naturalna struktura sprawia, że ten kamień dekoracyjny doskonale komponuje się z wnętrzami zarówno nowoczesnymi jak i tymi w stylu rustykalnym. W ostatnich latach, łupek kamienny stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
15
Długość (cm)
30
Wykończenie
Łupana
Grubość 0,8-1,3 cm
Szerokość 15 cm
Długość 30 cm
Waga 1 sztuki 1,2 kg
Waga 1 m2 27 kg
Rodzaj kamienia łupek
Wykończenie łupane
Zastosowanie ściany dekoracyjne, elewacja zewnętrzna, ogrodzenia, podmurówki, podłogi
Gatunek I
Ilość metrów w opakowaniu 0,045 m2
Miejsce stosowania wewnątrz / na zewnątrz
Pochodzenie Indie

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Wymiary palety: 120x80 cm

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii