• Obniżka
Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny Łupek Green 30x10x1 cm
  • Kamień Elewacyjny Dekoracyjny Ścienny Ozdobny Naturalny Łupek Green 30x10x1 cm
  • płytki kamienne łupek kamień naturalny green 10x30

Płytki Łupek
Green
10 x 30 x 0,8-1,3 cm
naturalne

3,60 zł
2,70 zł

90,00 zł / m2

Brutto Zniżka 25%

Płytki z łupka Green to doskonały sposób na ciekawą elewację kamienną lub jako kamień dekoracyjny do wnętrz. Cechą charakterystyczną łupków jest ich nawarstwienie warstw. Dzięki takiej strukturze płytki bardzo łatwo można odłupać tworząc naturalną, strukturalną powierzchnię płytki. Z tego powodu płytki z naturalnego łupka doskonale sprawdzają się na elewacjach zewnętrznych i kamiennych fasadach, murkach, podmurówkach, portalach drzwiowych oraz jako okładziny ścienne jako kamień dekoracyjny.

Kolor
  • Zielony
Miejsce stosowania
Ilość

Elewacyjne płytki kamienne z łupka Green to doskonały sposób na ciekawą fasadę. Cechą charakterystyczną łupków jest ich nawarstwienie. Dzięki takiej strukturze płytki bardzo łatwo można odłupać tworząc naturalną, strukturalną powierzchnię płytki. Dodatkowo łupek Green to łupek kwarcytowy. Oznacza to, że posiada on w swoim składzie drobiny kwarcu, który wizualnie działa jak lustro, odbija światło. Dzięki takim właściwościom płytki z łupka kwarcytowego delikatnie połyskują i mienią się. Z tego powodu płytki z naturalnego łupka doskonale sprawdzają się na elewacjach zewnętrznych i kamiennych fasadach, murkach, podmurówkach, portalach drzwiowych oraz jako okładziny ścienne. O każdej porze dnia, w zależności od natężenia światła, elewacja kamienna z łupka będzie wyglądała inaczej. Łupek doskonale sprawdza się również we wnętrzach na ścianach dekoracyjnych jako ozdoba obok, której nie da się przejść obojętnie.

Łupki to grupa kamieni naturalnych, których charakterystyczną cechą jest nawarstwienie, złupkowacenie. Jest to gatunek kamienia bardzo bogaty kolorystycznie. Bogata kolorystyka oraz niezwykle ciekawa łupkowata struktura sprawia, że jest to typowy kamień dekoracyjny. Doskonale sprawdza się jako okładzina ścienna we wszystkich wnętrzach oraz na zewnątrz jako kamienna elewacja. Naturalna struktura sprawia, że ten kamień dekoracyjny doskonale komponuje się z wnętrzami zarówno nowoczesnymi jak i tymi w stylu rustykalnym. W ostatnich latach, łupek kamienny stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym.

Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
10
Długość (cm)
30
Wykończenie
Naturalne
Grubość 0,8 - 1,3 cm
Szerokość 10 cm
Długość 30 cm
Waga 1 szt. 0,8 kg
Waga 1 m2 27 kg
Rodzaj kamienia łupek
Wykończenie naturalne
Zastosowanie podłoga, ściana, kominek, kuchnia, łazienka, salon, przedpokój, schody, balkon, taras, elewacja, kamień dekoracyjny
Gatunek I
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Ilość metrów w opakowaniu 0,03 m2
Miejsce stosowania wewnątrz / na zewnątrz
Pochodzenie Indie

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 155 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 190 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Wymiary palety: 120x80 cm

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii