Płytki Kwarcyt
Brown Brick
10 x 30 x 0,8-1,3 cm
naturalne

4,35 zł

145,00 zł / m2

Brutto

Kamień naturalny, kwarcyt Brown Brick w naturalnym wykończeniu, w formacie 30x10 cm, to płytki idealne na elewacje i ściany ozdobne, dekoracyjne. Brown Brick to kwarcytowy łupek w niezwykle oryginalnym kolorze miedzi z lekko złotawym połyskiem. Ma w sobie minerały kwarcu, który odbija światło i sprawia, że Cooper delikatnie połyskuje.

Kolor
  • Czerwony
Miejsce stosowania
Ilość

Kamień naturalny, łupek Brown Brick w naturalnym wykończeniu, w formacie 30x10 cm, to płytki idealne na elewacje i ściany ozdobne. Brown Brick to kwarcytowy łupek w niezwykle oryginalnym kolorze miedzi z lekko złotawym połyskiem. Ma w sobie minerały kwarcu, który odbija światło i sprawia, że Brown Brick delikatnie połyskuje. Pięknie prezentuje się w słońcu, dlatego niesamowicie wygląda na elewacjach zewnętrznych, murkach, podmurówkach, jako okładzina płotów i fasad. Kamień ozdobny, który doskonale sprawdzi się na ściankach dekoracyjnych w salonach. Ciekawa ozdoba łazienki oraz kuchni, gdy użyjemy go w przestrzeniach między blatem a szafkami górnymi. Niewielki format i strukturalna powierzchnia płytek dostarcza ciekawych efektów wizualnych oraz podnosi wartość nieruchomości, nie tylko tą ekonomiczną, ale przede wszystkim estetyczną.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
10
Długość (cm)
30
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii