Grey Brick łupek
  • Grey Brick łupek
  • Grey Brick kwarcyt
  • Grey Brick kamień naturalny

Płytki Kwarcyt
Grey Brick
10 x 30 x 0,8-1,3 cm
naturalne

130,50 zł

145,00 zł / m2

Brutto

Płytki kamienne z kwarcytu Grey Brick w naturalnym wykończeniu to kamień naturalny w srebrno szarej kolorystyce. Doskonale sprawdza się jako kamień ozdobny, na elewacjach, kamiennych fasadach, podmurówkach, murkach i płotach. Płytki w naturalnym wykończeniu są strukturalne i naturalnie obłupane, takie wykończenie wygląda ciekawie i sprawia, że taki kamień naturalny będzie dekoracją w każdym wnętrzu. Łupkami możemy obłożyć ściany telewizyjne, ścianki ozdobne i dekoracyjne, kamienne kominki, podstopnice.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Płytki kamienne z łupka kwarcowego Grey Brick w naturalnym wykończeniu to kamień naturalny w srebrno szarej kolorystyce. Silver Grey to łupek kwarcytowy. Oznacza to, że posiada on drobiny kwarcu. Jest to minerał, który na zasadzie odbicia światła mieni się i delikatnie połyskuje. Dlatego łupek grey Brick jest błyszczący, odbija światło i o każdej porze dnia wygląda nieco inaczej w zależności od koloru i natężenia padającego na niego światła. Dzięki tej właściwości doskonale sprawdza się jako kamień ozdobny, na elewacjach, kamiennych fasadach, podmurówkach, murkach i płotach. Cechą charakterystyczną dla łupków  jest och nawarstwienie, dzięki takiej strukturze są stosunkowo lekkimi kamieniami, dlatego można je z montować na ścianach w najprostszy sposób, poprzez klejenie płytki do ściany. Mały format płytek 10x30 cm dodaje wizualnej lekkości i doskonale sprawdza się zarówno na dużych jak i małych przestrzeniach, tworząc oryginalne ścianki dekoracyjne. Płytki w naturalnym wykończeniu są strukturalne i naturalnie obłupane, takie wykończenie wygląda ciekawie i sprawia, że taki kamień naturalny będzie dekoracją w każdym wnętrzu. Łupkami możemy obłożyć ściany telewizyjne, ścianki ozdobne i dekoracyjne, kamienne kominki, podstopnice. Ładnie prezentuje się w łazienkach w połączeniu z lustrami, szybami i białymi sanitariatami. Takie strukturalne płytki można wykorzystywać również jako okładziny podsadzkowe, na podłogi w holach, salonach oraz kuchniach.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
10
Długość (cm)
30
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii