łupek Gold Green Brick
  • łupek Gold Green Brick
  • Gold Green Brick
  • Gold Green Brick 30x10

Płytki Kwarcyt
Gold Green Brick
10 x 30 x 0,8-1,3 cm
naturalne

125,10 zł

139,00 zł / m2

Brutto

Gold Green Brick to łupek kwarcytowy, kamień naturalny o zielono oliwkowej ciepłej barwie z delikatną poświatą złota. Naturalna struktura płytek, sprawia, ze są one nieregularne po powierzchni górnej, z trójwymiarowym efektem. Takie wykończenie kamienia doskonale prezentuje się na elewacjach budynku oraz ozdobnych ścianach dekoracyjnych.

Kolor
  • Zielony
Miejsce stosowania
Ilość

Gold Green Brick to łupek kwarcytowy, kamień naturalny o zielono oliwkowej ciepłej barwie z delikatną poświatą złota. Naturalna struktura płytek, sprawia, ze są one nieregularne po powierzchni górnej, z trójwymiarowym efektem. Takie wykończenie kamienia doskonale prezentuje się na elewacjach budynku oraz ozdobnych ścianach dekoracyjnych. Gold Green Brick to łupek kwarcytowy. Zawarte w nim drobiny kwarcu ciekawie połyskują, odbijając światło. Dlatego o każdej porze dnia będziemy mieli wrażenie, że zmienia odrobinę swój kolor w zależności od koloru i natężenia światła. Ciekawy niewielki format płytek nadaje dodatkowo lekkości wizualnej. Kamienna elewacja budynku prezentuje się bardzo naturalnie i sprawia, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Jest to kamień dekoracyjny, który bardzo ładnie prezentuje się również we wnętrzach. Zastosowanie znajduje w salonach, jako okładzina na kominek, na ścianach dekoracyjnych, oraz w łazienkach i kuchniach.

Kamienie są produktami naturalnymi, mogą mieć różne kolory i teksturę. Zdjęcia należy traktować poglądowo. Każdy kamień naturalny należy poddawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne kamienie elewacyjne oraz dekoracyjne z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Łupek
Grubość (cm)
0,8-1,3
Szerokość (cm)
10
Długość (cm)
30
Wykończenie
Naturalne

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii