• Obniżka
Płytki granitowe kamienne naturalne Impala Padang Dark G654 60x60x1,5 cm płomieniowane na schody zewnętrzne oraz taras
  • Płytki granitowe kamienne naturalne Impala Padang Dark G654 60x60x1,5 cm płomieniowane na schody zewnętrzne oraz taras
  • Płytki granitowe kamienne naturalne Impala Padang Dark G654 60x60x1,5 cm płomieniowane

Płytki Granit
Padang Dark New
60 x 60 x 1,5 cm
płomieniowane

64,44 zł
54,77 zł

152,14 zł / m2

Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 81,00 zł Zniżka 15%

Płytki kamienne z granitu Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Płomieniowanie wykończenie płytek to obróbka termiczna, wypalanie. W jej efekcie uzyskujemy strukturalną, chropowatą powierzchnię płytki granitowej, która bardzo skutecznie wpływa na podwyższenie antypoślizgowości kamienia. Świetnie sprawdzi się na schodach, tarasach, ale również na elewację domu.

Kolor
  • Szary
Miejsce stosowania
Ilość

Granit Padang Dark G654, Impala, jest kamieniem naturalnym w grafitowym, ciemno szarym kolorze. Płomieniowanie wykończenie płytek to obróbka termiczna, wypalanie. W jej efekcie uzyskujemy strukturalną, chropowatą powierzchnię płytki, która bardzo skutecznie wpływa na podwyższenie antypoślizgowości kamienia. Płomieniowane płyty ze względy na swoją antypoślizgowość chętnie montowane są na zewnątrz budynków. Płytki są z przeznaczeniem na: taras, balkon, podjazd, możemy je zastosować jako chodnik, spocznik, lub na schody kamienne wejścia do budynków i klatki schodowe. Drobne uziarnienie tego granitu sprawia, że te płytki kamienne są bardzo jednorodne kolorystycznie, nowocześniejsze. Bardzo ładnie kontrastują z białymi  lub popielatymi ścianami czy elewacjami budynków. Idealnie wkomponowują się w industrialny i nowoczesny styl budynków. Płytka granitowa doskonale sprawdzi się również na elewacjach budynków, lub jako ścienne okładziny ozdobne. Atutem płytek kamiennych jest możliwość ich zastosowania zarówno na ścianach jaki posadzkach.W sprzedaży posiadamy wiele rozmiarów i wykończeń płytek możemy użyć na przykład płomieniowane kafle na tarasie, zapewnią nam one antypoślizgowość, wykończenie polerowane czy szlifowane doskonale sprawdzi się jako kamienna elewacja, a gotowe stopnie 150x33 doskonale sprawdzą się jako okładziny schodów przy tarasach i wejściach do domów, lub jako kamienne parapety okienne. Przy tym rozwiązaniu zapewniamy sobie spójność kolorów w ramach wyboru jednego granitu i dostosowanie różnych wykończeń do miejsc przeznaczenia. Płytki pięknie prezentują się jako kamienie ozdobne podnosząc znacznie wizualną wartość nieruchomości. Ponadczasowość i trwałość jaką posiadają płytki granitowe sprawią, że będziemy mieli z nich satysfakcję przez długie lata.

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się do zastosowania przy ogrzewaniu podłogowym. Jak każdy kamień naturalny posiadają zdolność kumulowania ciepła, dzięki której na długo po wyłączeniu ogrzewania podłoga pozostanie przyjemnie ciepła. Więcej na ten temat w artykule na blogu. 

Każdy kamień naturalny należy podawać okresowej impregnacji.

Sprawdź inne płytki granitowe z naszej oferty.

Opis

Rodzaj
Granit
Grubość (cm)
1,5
Szerokość (cm)
60
Długość (cm)
60
Wykończenie
Płomieniowane

Koszty dostawy:

  • Do 30 kg – 30 zł / paczka*
  • Do 400 kg – 195 zł / paleta
  • Do 1000 kg – 230 zł / paleta

*dotyczy transportu chemii budowlanej

Do każdej dostawy doliczany są koszty palety w kwocie 30 zł.

Koszt dostawy podawany jest w koszyku.

Cena zawiera koszt transportu palety typu euro.

Wymiary palety: 120x80 cm

Czas dostawy: 4-7 dni roboczych po zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

W sezonie ze względu na dużą ilość zamówień mogą wystąpić okresowe opóźnienia w dostawach.

Inne polecane produkty

Inne produkty z tej samej kategorii